Tüy Dökücü Krem Nerede Satılır

Tüy dökücü krem nerede satılır üzerine öğrenmek istediğiniz herşeye sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizde detaylarını anlattığımız bu bilgiler sayesinde aradığınız konuda yeterince bilgi sahibi olacaksınız.

Tüy dökücü krem nerede satılır sayfamızı okuyarak;

  1. Tüy dökücü krem nerede satılır hakkındaki tüm soruların cevabını burada bulacaksınız.
  2. Tüy dökücü krem nerede satılır için yazılan yorumları okuyabilirsiniz.
  3. Tüy dökücü krem nerede satılır deneyimlerinizi siz de diğer müşterilerle paylaşabilirsiniz.
Tala Karınca Yumurtası Yağı

Tala tüy dökücünün Kullanımı Tüylü olan Tüy Dökücü Krem Nerede Satılırbölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır.

Önemli Bilgiler

Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürünüz ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlayınız.

Duyuru : Sahte Ürünlere Dikkat Edin !

Ne yazık ki her başarılı üründe olduğu gibi bu üründe de sahte ürünler piyasada bulunduğundan, kullanıcılarımıza bu duyuruyu yapma ihtiyacı duyduk. Tala adı altında birden çok kutu ve imaj değişikleri yapılarak lanse edilen sahte ürünlerden uzak durunuz. Bu ürünler başarılı olmadığı gibi içinde neler bulunduğu bilinmemektedir. Sağlığınızı bizim için önemli lütfen riske atmayınız ve bu uyarımızı dikkate alıp tanıdığınız diğer kullanan kişilere iletiniz.

Sahte ürünlerden dolayı etiket ve kapak değişimine gidilmiştir. Ayrıca sahte ürünlerden ayırt edilebilmesi için ürünümüzü kutuladık. 01.05.2009 tarihi itibari ile yeni ürünlerimiz piyasaya sürülmüştür.

Değerli Müşterilerimizin bilgilerine sunarız.

Tüy Dökücü Krem Nerede Satılır
Tüy Dökücü Krem Nerede Satılır
Tüy Dökücü Krem Nerede Satılır

Tüy Dökücü Krem Nerede Satılır

Tüy dökücü krem nerede satılır hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi sitemizde bulabilirsiniz.


Sa�l�k ve Ki�isel Bak�m
Tala Nedir?  |  Kullanımı  |  Önemli Bilgiler  |  Basından  |  Orjinal Tala  |  Neden Biz ?  |  Kullanıcı Yorumları  |  Sipariş  |  İletişim  |  Biz Arayalım  |  Sitemap
Copyright © 2011 tuydokucukrem.com - Bütün hakkı saklıdır.
LiveZilla Live Help
izmir istanbul arası nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat